Leie av båt nr 3 i Kalandsvannet. Ligger like ved busstopp på Sandven

Vi har 4 båter for utleie, vanligvis tilgjengelig fra april til oktober. Prøv en annen båt hvis båten ikke er tilgjengelig på ønskede datoer.

Kontakt selger

Kalandsvannet Grunneierlag

Einar Engtrø

41229482

kalandsvatnets.grunneigarlag@live.no

Produkter

Om selger

Mer detaljert beskrivelse

Beliggenhet

Båt nr 3: Ligger like ved busstopp Sandven ved E39.  Parkering ved Kaland Idrettshall, 400 meter sør for båtplassen. Denne båten har ikke like hyppig tilsyn som de andre båtene. Husk å gi beskjed hvis noe blir ødelagt eller mangler!

Regler

Regler for leie av båt

  • Båten må leveres tilbake samme dag/kveld. Ved bruk av båt til overnattingstur, må båten bestilles for 2 døgn. Den som låner båt har selv ansvar for å ta med redningsvester/flytevester. Ved å leie båt fra Kalandsvannets grunneierlag, godtar du samtidig Standard utleievilkår.
  • Det gis ingen refusjon dersom båten ikke skal benyttes, men vi vil gjerne at du snarest gir beskjed hvis du ikke skal ha den.
  • Gi tilbakemelding ved feil eller mangler ved båter/utstyr til utleier Kalandsvannets grunneierlag - kontaktskjema

 

Utleieperiode

Båtene er vanligvis tilgjengelig for utleie fra april til oktober. Prøv en annen båt hvis valgt båt ikke er tilgjengelig for valgte datoer. Båter kan i perioder være utilgjengelige grunnet vedlikehold. Nederst i denne salgssiden, i "Båter til leie i Kalandsvannet" finner du oversikt over alle utleiebåtene, med kart som viser båtenes plassering. Obs. også at det er forbudt å fiske i fuglereservatet i Kalandsvika.

Del gjerne tilbakemelding på fangst – fiskeslag, antall, vekt og bilder på vår Facebookside eller på Instagram #kalandsvannetsgrunneierlag. 

Andre aktuelle tilbud