Tønnehytte, 3-manns, ved bredden av Vangrøfta, Dalsbygda
Unik overnattingsmulighet ved bredden av Vangrøfta og det perfekte utgangspunkt for fiskeentusiasten. Med egen gapahuk, bålplass og mulighet for badestamp.
Størrelse og ankomst
- Senger til
- 3 personer
- Antall soverom
- 0
- Areal
- 16 m2
- Ankomst
- tidligst kl 11:00
- Avreise
- senest kl 10:00
- Avstand fra vei
- 0 km
- Adresse
- Vangrøfta
- Poststed
- 2550 Os I Østerdalen
Adresse
Beliggenhet
Kontakt utleier
Velg ankomst og avreise
Om hytta
Dalsbygda Jakt- og fiskecamp leier ut 2 "Tønnehytter" like ved den kjente ørretelva Vangrøfta, også beskrevet som "Skrukka" blant enkelte. Hyttene er flyttbare hjulkoier strategisk plassert ved ett av de beste fiskestrekningene av elva. Herfra har man full oversikt over hva som skjer i elva og når fisken vaker.
Bookingkalender for Tønnehytte, 2-mann
Tønnehytta gir behagelig innkvartering i særegent miljø og tilbyr noe av den beste lokaliteten for fluefiske i Vangrøfta. Tønnehytta gir rikelig med plass for tre personer med sine 2,5x7 meter. Her er sengeplass til 3 personer, en liten men godt utstyrt kjøkkenkrok, kokemuligheter på gasskomfyr og et lite bord. For oppvarming er det innstallert en lavvoovn. Hytta er ikke tilkoblet strøm men det er mulighet for strøm ved bruk av aggregat. For belysning er det einnstallert LED som går på batteri. Utedo.
Ved finnes på plass. Vann tilkjøres stedet med en stor beholder i sommerhalvåret.
Ved elvebredden settes opp portabel gapahuk og bålplass til sommersesongen, der man kan nyte varme sommerkvelder i påvente av fiskens aktivitetsperioder.
Mulighet for leie av badestamp (felles for hyttene) og man kan unne seg luksusen å komme til ferdig oppredd seng, mot et vederlag. Dette må avtales direkte med utleier etter bestilling av hytta.
Hytte-/Avbestillingsregler
Avbestillingsregler
- Kunden har rett til å avbestille leieforholdet inntil 30 dager før leieforholdet starter. Utleier refunderer 75 % ved slik avbestilling.
- Ved avbestilling mindre enn 30 dager før leieforholdet starter refunderes 50 % av leiesummen.
- Ved avbestilling mindre enn 14 dager før leieforholdet starter gis ingen refusjon.
- Vi anbefaler alle kunder å ha avbestillingsforsikring sammen med sin reiseforsikring.
- Endringer/avbestilling sendes til hytteeier
Hytteregler:
- Hund er velkommen, men skal ikke opp i senger/sofa
- Leietager rydder og gjør rent etter seg, det finnes rengjøringsutstyr i hytta.
- Ta med alt av søppel og matvarer du hadde med deg
- Ved manglende rengjøring vil leietaker bli etterfakturert et gebyr på kr 1000,-.
Nøkkelhenting
Nøkkel hentes hos utleier etter nærmere avtale