Lundemo Bruk
Opplev fiske i naturskjønne omgivelser på Lundemo Bruk med Horg Jakt og Fiskelag! Velkommen til en uforglemmelig fiskeopplevelse!
Arter
- Ørret
Beliggenhet
Kontakt selger
Kjøp fiskekort her
Om selger
Horg Jakt- og Fiskelag (HJFL) er et aktivt lokallag innen Norges Jeger- og Fiskerforbund (NJFF), lokalisert i Gauldalen sør i Trøndelag.
Laget ble stiftet i 1951 og tilbyr sine medlemmer gode muligheter for både jakt og fiske.
Fiskekvoter
Fangstrapportering
For å fiske her må du levere fangstrapport etter turen.
Rapporter fangstMer detaljert beskrivelse
Horg Jakt og Fiskelag på facebook
Friluftsentusiastene nøler ikke med å kalle denne store utmarkseiendommen et av de vakreste turområdene i Melhus. Etter at kommunen kjøpte eiendommene langs Sokna og rundt Håen/Samsjøen av Sør-Trøndelag fylkeskommune i 2001, er det lagt godt til rette for både hyttebygging, parkeringsplasser, jakt og fiske, samt turløyper.
Eiendommen forvaltes av Lundemo Bruk AS, og Horg Jakt- og Fiskelag (HJFL) samarbeider tett med dem for å tilby jakt- og fiskemuligheter til sine medlemmer og andre interesserte.
Fiskeregler
Det er kun lov å fiske med stang eller oter.
Hytteeiere kan fiske med intill to garn.